Veleprodaja i projekti

Veleprodaja i projekti

  • Ako ste građevinski poduzetnik ili izvođač obrtničkih radova
  • Ako gradite, renovirate ili opremate
  • Ako ste ugostitelj ili se bavite uslugama turističkog smještaja (HoReCa opremanje)
  • Ako imate projekt ili planirate veću jednokratnu kupovinu

Nudimo Vam:

  • Profesionalnost
  • Stručno savjetovanje
  • Individualni pristup
  • Iskustvo i fleksibilnost
  • Brzu i kvalitetnu uslugu
  • Širok i specijalizirani asortiman

Obratite se našem sektoru veleprodaje na e-mail veleprodaja@pevec.hr ili tel: 01/5510-930 i informirajte se o svim pogodnostima.

Naši veleprodajni predstavnici će vrlo rado pomoći u realizaciji Vaših projekata!

Anita Filipović
Sisak
091/3430-046
anita.filipovic@pevec.hr
Ante Romić
Zadar
091/3430/568
ante.romic@pevec.hr
Damir Ćurković
Zagreb
091/2459-313
damir.curkovic@pevec.hr
Darko Vrhar
Osijek, Virovitica
091/2459-295
darko.vrhar@pevec.hr
Franjo Hartman
Koprivnica
091/3430-027
franjo.hartman@pevec.hr
Ivan Maričić
Varaždin, Čakovec
091/2459-069
ivan.maricic@pevec.hr
Marko Balas
Rijeka
091/3430-655
marko.balas@pevec.hr
Tomislav Kruljac
Kutina, Slavonski Brod
091/2459-258
tomislav.kruljac@pevec.hr
Suzana Putinja Kalčić
Pula
091/3430-019
suzana.putinja-kalcic@pevec.hr
Valdi Peruško
Pula
091/2459-205
valdi.perusko@pevec.hr
Zoran Belamarić
Šibenik
091/2459-777
zoran.belamaric@pevec.hr
Petar Car
Karlovac
091/2459-193
petar.car@pevec.hr